Budget Masks - budget maskers en party- clubwear

Budget Masks heeft een masker voor iedere gelegenheid, en niet onbelangrijk: voor ieder budget! Maar niet alleen maskers, ook clubwear met allure. Sexy partywear. woord.

Bij iedere categorie hebben wij voor u sprankelende maskers geselecteerd. De Filigraan maskers, de feest en gala maskers, de lak en leren maskers, de kanten maskers en de halloween, theater en carnaval maskers. De maskers en party- clubwear is mede bedoeld voor alle themafeesten: Moulin Rouge, Harem Nights, Steampunk, Fetish, Gothic, Erotische Feesten, Halloween, Mysterious Black, Xmas Nights, Eyes Wide Shut, Swingers Café, 1001 en 1 nacht, Harem Nights, Sins Party's, Fun4Two Nights, Corto Dimnache DJ-evenementen of gewoon je eigen feestje. Toch?

Heb je je masker niet gevonden? Dan maken wij er één, tailor made. Neem hiervoor contact met ons op via het contactformulier! Of mail ons naar info@budgetmasks.nl

Onze maskers van Budget Masks staan ook weergegeven op www.dawanda.com

Aankomende beurzen & maskerfeesten / Budget Masks met stand aanwezig:

Feestavond Heaven, Postiljon Hotel Dordrecht, www.cortodimanche.nl op 23 april 2016

Feestavond Little Sins, Heaven meets Hell, www.littlesins.nl, 7 mei 2016

Feestavond The Box Secret Affair NYE Amsterdam New Years Evening 31 december 2015, www.the-box-events.nl

Kamasutra, september 2016, Utrecht Jaarbeurs, www.kamasutra-beurs.nl

Ero Expo Mechelen Antwerpen Belgie, 2017, www.ero-expo.com

Wave Gotik Treffen Leipzig Duitsland, 13 t/m 16 mei 2016, WGT www.wave-gotik-treffen-de

Erotix Mons Belgie, 3 t/m 5 juni 2016, www.erotixmons.be

Fetish en BDSM feest Dendermonde, oktober 2016, Dendermonde Belgie

Erotic World Kopenhagen, Denmark, Oktober 2016, Valby Hallen, www.eroticworld.dk

Little Sins, Eyes Wide Sins, november 2016, www.littlesins.nl

Fun4Two, Eyes Wide Shut, november 2016, www.fun4two.nl

Eros & Amore, Dusseldorf, november 2016, www.eros-amore.at

Eros & Amore, Mannheim, 13 t/m 15 november 2016, www.eros-amore.at

Ero-Expo Hasselt Belgie, november 2016, www.ero-expo.com


Voor bovenstaande feesten verwijzen wij u naar één van bovenstaande productcategorieën. 

Budget Masks 
info@budgetmasks.nl
www.budgetmasks.nl
gsm: +316-37261258
IBAN: NL36ABNA0484427903
BTW nr.: NL 094248874B01
KvK nr.: 57229163
Adres: Westmaasstraat 27, 2493 WE Den Haag, Nederland

 budget masks